Zapraszamy do naszego świata, czyli Strefy Fitness. Miejsce to stworzone zostało w odpowiedzi na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy znajdzie tutaj to, czego szuka – ofertę skrojoną są jak dobry garnitur – szytą na miarę potrzeb każdego klienta. Trzy podstawowe cechy opisujące nasz klub to: profesjonalizm, niesamowita atmosfera i najwyższa jakość obsługi.

Do dyspozycji oddajemy nowe, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, w pełni klimatyzowane przestrzenie o powierzchni ponad 1.500 mkw. Każdy element wykończenia i wyposażenia użyty ostał z myślą o spełnieniu swojej roli – zapewnianiu maksymalnego komfortu.

Wizytę w naszym Klubie rozpoczniesz od STREFY KLIENTA, gdzie pracownicy recepcji z dużą dawką pozytywnej energii przedstawią naszą ofertę. To właśnie tutaj rozpocznie się Twoja przygoda ze Strefą Fitness, z ludźmi, którzy zarażają swym optymizm i afirmacja zdrowego stylu życia.  Z ludźmi, dzięki którym z pewnością osiągniesz swe cele. Nie bez kozery nasz klub nazywa się Strefa Fitness – to zbieg dwóch argumentów, czyli lokalizacja (w Specjalnej Śląskiej Strefie Ekonomicznej) oraz nasz pomysł na oferowanie różnych stref w klubie. Przybliżymy Wam wspomniane wcześniej strefy.

STREFA CARDIO to część klubu, w której znajdują się maszyny do treningu aerobowego, tj. bieżnie, rowerki pionowe, rowerki poziome, trenażery i schody. Strefa ta wyposażona jest w najwyższą linię urządzeń cardio marki Matrix. Idealna równowaga między techniką a estetyką urządzeń oraz wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły sprawiają, że sprzęt ten należy do najlepszych na świecie. Urządzenia cardio posiadają 19`` kolorowe ekrany dotykowe z technologią FitTouch a aplikacje internetowe zostały zaprojektowane tak, aby nawet podczas intensywnego treningu można było bezpiecznie korzystać z Internetu i portali społecznościowych. Dzięki aplikacjom typu facebook czy youtube Twój trening z pewnością nie będzie należał do nudnych. Dodatkowym atutem jest fakt, iż urządzenia są kompatybilne z iPod`em oraz popularnymi smartfonami i tabletami, umożliwiają odtwarzanie plików audio i wideo oraz ładowanie i wyświetlanie playlisty na pulpicie urządzenia.


W STREFA TRENINGU SIŁOWEGO znajdują się maszyny i urządzenia do treningu siłowego najwyższej linii Ultra. To nowa jakość w dziedzinie sprzętu izotonicznego. Idealna biomechanika, niezależna praca ramion, zmiana obciążenia co 1 kg dostępna z pozycji treningowej użytkownika, uchwyty na ręcznik, wyprofilowane półki pod bidon, antypoślizgowy panel na akcesoria czy zintegrowany, elektroniczny system liczenia powtórzeń w serii, czasu ćwiczeń i czasu odpoczynku pomiędzy seriami gwarantują maksymalny komfort treningu siłowego. Graficzne tablice informacyjne zlokalizowane w dogodnym miejscu, początkującym użytkownikom pozwolą na szybki podgląd docelowej grupy mięśniowej, właściwego wykorzystania maszyny i sposobu rozciągania zaangażowanej grupy mięśni a ergonomiczne uchwyty idealnie dopasują się  do kształtu dłoni, minimalizując nacisk punktowy.  


Centralne miejsce w STREFIE TRENINGU FUNKCJONALNEGO zajmuje Duble Mega Rack. To kompleksowe rozwiązanie powstałe w wyniku połączeń dwóch urządzeń Mega Rack. Masywne, czworokątne profile ramy (10cmx10cm) wykonane z ultra wytrzymałej stali, zapewniają stabilność podczas ćwiczeń z dużymi ciężarami. Dzięki Double Mega Rack na stosunkowo niewielkiej powierzchni może trenować klika osób jednocześnie. Idealnie nadaje się do treningu indywidualnego oraz treningu w małych grupach.

STREFA TRENINGU OBWODOWEGO to coraz bardziej popularne miejsce, przygotowane głównie z myślą o klientach, którzy na trening mają niewiele czasu, są zapracowani i zabiegani. Trening obwodowy składa się z 8-12 maszyn ustawionych w obwodzie, angażujących różne grupy mięśniowe. Można przeprowadzić trening indywidualnie bądź w grupie, co jeszcze bardziej motywuje do działania i gwarantuje osiągnięcie lepszych wyników w krótszym czasie.

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW to część klubu przeznaczona na tzw. „wolne ciężary”, czyli sztangielki, ławki ze sztangami, talerze, jak również urządzenia, gdzie ciężar treningowy uzyskuje się przez samodzielne dokładanie talerzy. To doskonała propozycja, którą docenią jak nowicjusze tak profesjonaliści – niezależnie od stopnia wytrenowania. Maszyny Magnum oferują niezależny i w zależności od rodzaju maszyny zbieżny i rozbieżny ruch ramion, czyniąc trening naturalnym i efektywnym. Innowacyjna konstrukcja ławek z ruchomymi stojakami zapwania idealną pozycję startową. Dzięki odchylającym się stojakom stawi i ścięgna trenującego są chronione przed urazami, a trening staje się bezpieczniejszy i przede wszystkim bardziej efektywny. 

STREFA STRETCHINGU to miejsce, gdzie znajdują się maty, materace, piłki lekarskie. Strefa stretchingu pozwala na wykonanie ćwiczeń rozciągających po treningu. Rozciąganie to równie ważna część treningu jak aeroby czy ćwiczenia siłowe. Strefa ta jest również wykorzystywana jako strefa przeznaczona również do treningu personalnego.

Dla entuzjastów zajęć grupowych czeka STREFA ZAJĘĆ GRUPOWYCH i aż cztery sale fitness: indor cycling`u, zajęć mentalnych oraz dwie sale ogólne, gdzie odbywają się takie zajęcia jak: Jumping Fitness i pole Dance, Yoga, Pilates, Bikini Training, Lady Squat, Boot Camp, Deep Work, Pump, Tabata, Step i wiele innych. Zajęcia dobywające się na salach opisane są zakładce ZAJĘCIA.

W klubie znajdują się dwie STREFY SAUN I RELAKSU  – jedna ogólnodostępna, wspólna dla kobiet i mężczyzn, w której znajduje się sauna fińska oraz sauna infrared. Po zakończonej wizycie w saunie można odpocząć w pokoju relaksu, delektując się relaksującą muzyką bądź skorzystać z inhalacji czystym tlenem. Można również skorzystać z usług salonu masażu, do którego wejście znajduje się bezpośrednio z pokoju relaksu (wizyta w ręczniku saunowym, bez konieczności ponownego przebierania się).  

W STREFIE KIDS nasi milusińscy spędzą miło i bezpiecznie czas, w trakcie którego ich rodzice będą mogli oddać się swojej pasji. W określone dni i w określonych godzinach nad organizacją wolnego czasu będzie czuwać wykwalifikowana opiekunka, która zorganizuje dzieciom czas w taki sposób, aby się nie nudziły. Strefa Kids to nie tylko zabawa w bawialni, to również zajęcia prowadzone przez trenerów i instruktorów, na których pociechy będą mogły wykorzystać swoje pokłady niespożytej energii oraz skorygować wady postawy czy popracować nad ogólną kondycją. Dla dzieci zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem, przygotowaliśmy ofertę zajęć grypowych, w której znajdują się między innymi: Zumba Kids, trening ogólnorozwojowy oraz Dance for Kids.

W STREFIE ODPOCZYNKU znajdują się stoliki i krzesła, można zamówić herbatę, kawę czy sok ze świeżo wyciskanych owoców. Obsługa baru przygotuje odżywkę czy koktajl energetyczny. Przychodząc z laptopem czy tabletem można skorzystać z podłączenia do Internetu. Strefa odpoczynku jest także miejscem konsultacji z trenerami.

Cały klub przystosowany jest do wizyt osób niepełnosprawnych, dla których mamy specjalnie przystosowane łazienki, przestronne ciągi komunikacyjne w szatniach oraz w całym klubie.

Myślą, która towarzyszyła nam podczas projektowania Klubu Strefa Fitness, była chęć stworzenia wyjątkowego miejsca do aktywnego wypoczynku bez barier, zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Chcemy propagować rodzinne, aktywne spędzanie wolnego czasu. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę trenerów personalnych oraz profesjonalną obsługę naszych Konsultantów, którzy będą towarzyszyć Ci podczas każdej wizyty w Klubie. W ramach wykupionego karnetu będziesz objęty opieką trenerów personalnych. Nasi pracownicy zadbają o to, byś czuł się bezpiecznie i wyjątkowo a jakość oferowanych przez nas usług sprawi, że razem z nami będziesz chciał rozwijać swoją pasję do zdrowego trybu życia.
Udostępnij ten artykuł:
Udostępnij na facebookUdostępnij na gogole+Udostępnij na tweet