Jestem aktywnym trenerem od ponad roku, studiuje na drugim roku na Akademii Wychowania fizycznego na kierunku Aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym. 

Od zawsze aktywność fizyczna uczestniczyła w moim życiu w różnych postaciach. Jednak żadna nie zdołała mnie wciągnąć tak jak siłownia. Trenuję od kilku lat, początkowo miała ona być dla mnie tylko i wyłącznie odskocznią od dnia codziennego - miejscem, w którym mogłem pozbierać myśli, a moim głównym celem od początku było kształtowanie sylwetki. Zacząłem sam się edukować - szukać wiedzy w literaturze, podcastach i badaniach naukowych. Dlatego też zdecydowałem się na ten kierunek studiów.Z czasem zrozumiałem, że satysfakcję daję mi nie tylko samo nabywanie wiedzy, ale jej przekazywanie i sprawianie, że ktoś staje się lepszy. I tak zaczęła się moja przygoda z trenowaniem innych, zdecydowałem się na kurs, a niedługo po jego ukończeniu zacząłem pracę z pierwszymi podopiecznymi. 

W treningu siłowym kładę nacisk na technikę.Uważam, że wszystko powinno być jakoś uzasadnione i zgodne z podstawowymi naukami związanymi z ruchem.Staram się sprawić, by nie tylko ludzie trenowali bezpiecznie, ale zrozumieli dlaczego ma być tak , a nie inaczej i by wszystkie wątpliwości związane z różnymi mitami w treningu szły w niepamięć.Tak jak wspominałem pasjonuje mnie budowanie sylwetki i to w tym najczęściej pomagam ludziom, dodatkowo interesuje się niektórymi dziedzinami fizjoterapii dzięki mojej narzeczonej, która ją studiuje.W wolnym czasie poza treningami lubię gotować, oglądać Netflixa i spędzać czas z bliskimi i znajomymi. Siłownia to dla mnie więcej niż pasja - to coś bez czego nie wyobrażam sobie życia i tą właśnie pasją chcę zarażać innych i zachęcać do codziennej aktywności."Udostępnij ten artykuł:
Udostępnij na facebookUdostępnij na gogole+Udostępnij na tweet